loader
Battaniye Yıkama (adet) 250 TL

Battaniye Yıkama (adet) 250 TL

Battaniyeleriniz tek tek yıkanmaktadır. Asla başkalarının battaniyesi ile temas ettirilmez. Ev akarlarına alerjik tepki gösterenler ve bebekler başta olmak üzere herkes için periyodik battaniye temizliği önemlidir.

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. 

Battaniyelerin lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Yıkama işlemi için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Battaniye temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.

Ayrıca elyaf veya yün battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan battaniyeler ütülenmiş gibi olur.

Deneyimli profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.