loader
Koltuk Takım Temizleme <br/>  800 TL

Koltuk Takım Temizleme
800 TL

Koltuklarınız uzman çalışanlar tarafından temizlenir. Sırasıyla; kuru toz alma, solüsyon uygulaması, fırçalama, vakumlama, durulama, dezenfeksiyon işlemlerinden geçerek, size hijyenik ve sağlıklı bir kullanım için hazırlanır.

 

Mobilyalarımız evimizin dekor ve ihtişamında başroldedirler. Koltuklar günlük ev yaşantımızın olmazsa olmazı olup, yorucu geçen günün ardından dinlenme ihtiyacımızı karşılamak için sıkça kullanılır. Evimizde kullanılan koltuklarda zamanla kirlenerek istenmeyen bir görüntü oluşabilir.

YERİNDE KOLTUK TEMİZLİĞİ:

Koltuk temizliği "yerinde yıkama" yapmak suretiyle gerçekleştirilir. Bu sayede taşıma ve teslimat zorluğu yaşanmaz. Servis araçları ile evinize gelen ekip arkadaşlarımız endüstriyel makineler ile yıkama işlemini evinizde yapmaktadır.

Koltukların genellikle oturma ve kol dayama bölgelerinde meydana gelen kirlenmeler müşterilerimizin temel şikayet sebebi olmaktadır.

Bu kirlenmelere karşı sırası ile kuru temizlik,  solüsyon uygulaması, leke çıkarma uygulaması, fırçalama, vakum uygulaması, durulama ve gerekli ise ikinci durulama işlemleri yapılır. Bu işlemler sonucunda kumaşa işlemiş leke, akar, boya ve diğer istenmeyen durumlar ortadan kaldırılmış, koltuklarınız hijyene ve hoş bir kokuya kavuşmuş olur.

Koltuklarınızın kullanım süresinin artması için düzenli olarak yıkatmanız önerilir.

Koltuk yıkama ve temizliği için bizden profesyonel destek alın!

Konusunda deneyim sahibi olan çalışanlarımız sizlerden gelen talepleri mümkün olan en kısa sürede karşılayarak, koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz bir duruma getirerek sizlere teslim etmektedir. Antalya'da koltuk temizliği konusunda kendinize zaman ayıramıyor ya da profesyonel olarak koltuklarınızın temizlenmesini istiyorsanız gönül rahatlığıyla firmamızdan destek alabilirsiniz.

Vakum makinesi ile gerçekleştirilen yıkama sayesinde derinlemesine işleyen kirler dahi kolaylıkla çıkmaktadır. Emiş gücü yüksek olduğu için koltuklarınızdaki kirler gün yüzüne çıkacak ve uzaklaştırılacaktır. Bu şekilde yıkanan koltuklarınız kirden tamamen arınacaktır. Daha sonra durulanan koltuklarınız kurumaya bırakılacaktır.

Firmamız alanında uzun zamandır hizmet verdiği için Antalya'daki koltuk yıkama firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. Firmamız bünyesinde uzun zamandır hizmet sunan personellerimiz işinin ehli, sorumluluk sahibi, güler yüzlü, anlayışlı kişilerdir. Bu sayede müşteri ilişkileri noktasında da bir adım önde olduğumuzu söyleyebiliriz. Müşteri memnuniyeti firmamızın önceliklerindendir.     

Koltuk yıkama aşamaları: 

Koltuk yıkama öncesi, yıkama aşaması ve sonrası firmamızın denetimi ve gözetimi altında eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

Firmamız tarafından yıkaması yapılacak olan koltuklar öncelikle uzman gözünden geçirilir. Koltuğun döşeme kumaşı ve iskeletinde kullanılan malzemeler kontrol edilerek koltuğa özgü bir yıkama şekli belirlenir. Çünkü kumaş özellikleri birbirinden oldukça farklıdır. Yıkama sonrası lekelerin tam olarak çıkarılması, koltuğun tüylenmemesi ya da çabuk kuruması gibi etkenler yıkama süreci ile yakından ilgilidir. Ayrıca koltuğun iskeletinin metal ya da tahta olması da yıkama ve özellikle kurutma işlemi için önemlidir. Çünkü metal paslanabileceği gibi tahta suyu emerek küfe sebep olabilir. Bu yüzden yıkanılacak olan koltuk iyi tanınmalı ve yıkama şekli, süresi buna göre belirlenmelidir.

Koltukların nasıl yıkanacağına karar verdikten sonra yıkama aşamasına geçilecektir. Yıkama aşamasında vakumlu makineler kullanılmaktadır. Bu sayede insan eli değmeden, hijyenik bir yıkama gerçekleştirilecektir. Ayrıca makine yardımıyla objektif bir yıkama gerçekleşeceği için koltuklarınızın her yeri eşit oranda temizlenecektir. Koltuk Yıkama aşamasında özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Böylece insan sağlığı ön planda tutulmakta ve önlem alınmaktadır. Yıkama sonrası koltuklar yumuşatıcı deterjanlarla tekrar elden geçirilmektedir. Bu sayede koltuklarınız ilk günkü gibi yumuşacık olacaktır.

Koltuklarınızın durulanması esnasında duru su kullanılır ve durulama işlemi birkaç kez tekrarlanır. Bu sayede koltuklardan çıkan kirler tamamen arındırıldığı gibi, deterjan kalıntısı da kalmayacaktır. Hijyenik olarak yıkanan koltuklarınız sağlıklı bir şekilde kurumaya hazır olacaktır. Durulama işlemi esnasında en önemli olan hususlardan biri de koltuklardaki suyu mümkün olduğunca çekmektir. Bu sayede koltuklarda hafif nem kalacak ve kısa sürede koltuklarınız kuruyarak, kullanıma hazır hale gelecektir.

Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

Deneyimli profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.